Maqedonia mposht Danimarkën
Përfaqësuesja e Maqedonisë ka mposhtur me rezultat 3-0 kombëtaren daneze në ndeshjen miqësore të zhvilluar të mërkurën mbrëma në stadiumin “Filipi i II” në Shkup.

Golat për Maqedoninë u shënuan nga Pandev (8'), Agim Ibrahimi (17') dhe Novevski (24') ndërsa Danimarka ishte e pafuqishme për të shënuar në portën e kombëtares maqedonase. /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2013, ora 21:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori