Maradona dhe magjitë e tij në kalçeto (VIDEO)
Po çmend tifozët e futbollit një video e publikuar në YouTube, ku protagonist kryesor është legjenda argjentinase e futbollit, Diego Armando Maradona.

Filmimi i përket viteve '80 dhe ku shfaqet "El Pibe de Oro" duke dhuruar spektakël në një fushë kalçetoje. /albeu.com/

Shtuar më 16/01/2015, ora 13:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori