Maradona grusht në Dubrovnik (Video)
Pëlqej
Diego Maradona, pas daljes nga një klub i natës në Dubrovnik është përfshirë në një rrahje. Madje, është dashur të ndërhyjë edhe policia.

53-vjeçar shihet duke u grushtuar me disa persona jashtë klubit të natës, ku është dashur që të intervenoj policia dhe ka arritur të qetësoj palët e përfshira në këtë rrahje.

Arsyeja e zënkës nuk është bërë ende e ditur, argjentinasi është marrë në pyetje nga policia.
Shtuar më 08/09/2014, ora 14:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori