Maradona i çmendur? Ja gjestet e turpshme para tifozëve (VIDEO)
Legjenda e futbollit argjentinas, Diego MAradona, bëhet shpesh kryefjala e mediave sportive, për deklaratat dhe për veprimet e tij që bënë.

Kujtojmë se në Botërorin që lamë pas veprimet e tij të çuditshme bënë xhiron e botës ku shumë media e kanë cilësuar si të droguar ndërsa disa të tjerë kanë shkuar edhe më larg duke e quajtur njëri të çmendur.

Por pavarësisht kësaj Maradona duket se nuk është "qetësuar" ende.

Së fundmi një video që është bërë virale në rrjet, tregon Maradonan të hipur mbi një makinë duke përshëndëtur fansat.

Por në një moment ai bën disa skena të pazakonta duke zbërthyr këmishën dhe duke u treguar gjoksin tifozëve.

Ky veprim nuk dihet nëse është bërë me vetëdije nga Maradona apo si pasojë e lëndëve narkotike pasi ky ai njihet si një përdorues i kokainës.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2018, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori