Maradona kërcënon pronarin: Nëse nuk më le të kërcej... (VIDEO)

Pasi kërceu dhe piu deri në orën 5 të mëngjesit në një lokal të Buenos Aires me të fejuarën Rocio Oliva, Diego Armando Maradona sërish nuk është kënaqur. Sipas asaj që tregojnë pamjet e televizionit argjentinas Teleshow, Pibe De Oro ka kërcënuar pronarin e lokalit se nëse nuk e lejonte të kërcente edhe 30 minuita të tjera do ti mbyllte biznesin.

"Nëse nuk më lejon të kërcej edhe 30 minuta të tjera të bëj të mbyllësh lokalin", ka qënë kërcënimi i Maradonas.

Me pak fjalë "prapësitë" e Maradonas, edhe pse mosha kalon, nuk marrin fund kurrë. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2013, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori