Maradona kundër Platini dhe Blatter: Dy hajdutë (FOTO)

"El Pibe de Oro" rikthehet të sulmojë Fifa-n dhe UEFAn, duke veshur një fanellë për të treguar se është kundër Platini dhe Blatter.

Ish kampioni i Napolit ndodhet në Dubai, teksa ka shkruar mbi fanellë: "Dy hajdutë".

Postimi është bërë në instagram nga një prej miqve të tij, Daniel Ricucci i cili shkruan se "kam 25 vite që e them diçka të tillë"./albeu.com/
Shtuar më 14/01/2016, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori