Maradona mbërrin në Itali (FOTO LAJM)

Tifozët e Napolit janë në mëdyshje: të ndjekin skuadrën e tyre të zemrës në transfertën e Udines apo të presin në qytet idhullin e tyre Diego Armando Maradona. Një avion i linjës Dubai-Romë solli në aeroportin e "Fiumicino" para pak minutash "Pibe de Oro", i cili me një makinë më pas do të niset drejt Napolit ku do të qëndrojë deri nesër.

Një grup i madh tifozësh dhe gazetarësh kishin mbërritur për të pritur ish yllin e Napolit.

Maradona rikthehet në Itali, por pa u paraqitur në stadium, pasi ndeshjen me Udinesen do ta ndjekë nga televizioni duke shpresuar të mos ketë më probleme me drejtësinë italiane. /albeu.com/

Shtuar më 25/02/2013, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori