Maradona: Messi, me i shpejte se une
Albeu.com
Diego Armando Maradona, mendon se Lionel Messi ka përparuar shumë më shpejtë sesa ai. “Ai i ka thyer barrikadat shumë më shpejt sesa unë. Në krahasim se çka më kishte ndodhur mua, Messi nuk ka hasur në lëndime të rënda.Unë, në atë kohë kur luaja në Barcelonë, pata pësuar një lëndim, dhe gati e pata copëtuar zogun e këmbës”, theksoi selektori i Argjentinës, Diego Maradona, për një të përditshme argjentinase.
Shtuar më 26/08/2009, ora 04:22
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori