E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
Maradona nuk vë mend, grushton të dashurën

Kur bëhet fjalë për Diego Armando maradonën gjithmonë bën bujë.
Ish legjenda e Napolit, së fundmi është ndarë nga e dashura, teksa mes tij dhe Olivias ka pasur zënkë, shkruan Albeu.com.

Maradona drejon një skuadër në Meksikë, dhe largësia midis të dyvë ka bërë që ciftindahet. Megjithatë sipas mediave në amerikën jugore, ajo ka nisur një marëdhnje të re duke lënë me gisht në gojë Maradonën. /albeu.com/

Shtuar më 12/12/2018, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori