Maradona: Perez për këtë arsye e shiti Ronaldon
Legjenda argjentinase Diego Maradona beson se ai e di përsëri presidenti i Real Madridit, Florentino Perezi, e shiti Cristiano RonaldonJuventus këtë verë.

"Kur Perez e kuptoi që Ronaldo po shënon vetëm nga një gol për ndeshje, vendosi ta shesë. Mendoj se për Ronaldon kalimi në Juventus ishte lëvizje e mirë", tha fillimisht Maradona.

"Ai dha gjithçka për Madridin dhe nuk po e shijonte më futbollin në Spanjë sa po e shijon tani në Itali dhe Perezi gjithmonë bën plane", dekalroi Maradona.
Shtuar më 14/11/2018, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori