Maradona shijon fitoren, feston si i çmëndur (VIDEO)
Pëlqej
Diego Armando Maradona vijon të bëjë ende buje. Legjenda e Argjentinës ka festuar si i cmëdur fitoren e ekipit të tij Dorados de Sinaloa.

Maradona e ka shijuar fitoren në dhomat e ndeshjes pasi është i pezulluar teksa e ndoqi ndeshjen vetëm nga tribuna.

Nderkohe ëndrra për t’u ngjitur në kategorinë më të lartë në Meksikë vijon ende dhe meritën kryesore e ka pikërisht “Don Diego”. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni vidjon. /albeu.com/


Shtuar më 18/11/2018, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori