Maradona shpreson që Sala të jetë gjallë
Ikona e Napolit dhe Argjentinës, Diegoo Maradona ka thënë se ai “shpreson që piloti i Emiliano Salas ka shkuar në një aeroportgabuar dhe ai gjendet i gjallë”

“Shpresoj që piloti ka shkuar në një aeroportgabuar dhe ai të gjendet i gjallë”, tha Maradona.

“Kjo është e tëra që mund të them. Është një tragjedi e tmerrshme. Për momentin jam duke menduar për të gjithë fluturimet që unë kam bërë më shumë njerëz të tjerë”. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2019, ora 18:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori