Marca bën një parashikim fantastik të Kombëtares shqiptare me Panuccin trajner
E përditshmja prestigjioze Marca ka menduar ti kushtojë pak kohë Kombëtares shqiptare dhe trajnderit të ri të saj.

Panucci teksa po fliste për gazetarët e Marca shprehu dëshirën që Shqipëria në kualifikohej ne Euro 2020. Christian Panucci u prezantua sot si trajner i ri i Shqipërisë sot dhe ai ka deklaruar qëllimet ambicioze që ka,përcjell Albeu.com.

"Marca shkruan se Panucci është një njëri ambicioz dhe puntorë. Ashtu do të bëhet dhe Shqipëria. Sipas Panuccit Shqipëria do të jetë në Euro 2020" cituan spanjollët. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori