Marcelo fiton penallti duke luajtur teatër (VIDEO)
Pëlqej
Elche e nisi shumë mirë takimin e djeshëm kundër Real Madrid dhe mundi të shënojë e para në "Santiago Bernabeu", por madrilenët mundën të përmbysnin gjithçka që në pjesën e parë falë golave të Ronaldos dhe Bale.

Por pjesa e parë kishte edhe një moment shumë të dyshimtë: penalltinë e fituar nga Marcelo dhe të shndërruar në gol nga portugezi.


Nga pamjet filmike shihet qartë se braziliani nuk është prekur aspak nga mbrojtësi mik, përkundrazi ka luajtur thjesht teatër. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori