Marcelo kopjon Balotellin, shënon golin e "pamundur" (VIDEO)
Pëlqej
Balotelli shumë herë bëhet pretagonist në mediat sportive për sjelljen e tij jo të hijshme.

Por disa ditë më parë është bërë pretagonist me një video të tij që u bë virale raporton albeu.com

Ai shihet teksa del krejtësisht mbrapa portës dhe gjuan topin ku çuditërisht përfundon në rrjetë.

Kjo është një diçka tepër e vështirë në dukje të parë por ja që Balotelli e bënë të duket tepër e thjeshtë.

Por së fundmi është një tjetër lojtarë që e ka provuar këtë.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e krahut të Real Madrid, Marcelo i cili njëlloj si Balotelli del mbrapa portës dhe gjuan topin.

Edhe Marcelo tregohet i saktë dhe topi i tij përfundon në rrjetë.

Për më shumë ju fotjmë të ndiqni pamjet. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2018, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori