Marcelo tradhton Ronaldon, i zbulon një sekret të madh
Marcelo ka dhënë një intervistë për Esporte Interativo, duke zbuluar edhe momentin kur Cristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Real Madridi.

Braziliani dhe portugezi janë të njohur për raportet e tyre të mira para se numri 7 të bashkohet me Bianconerët në verën e kaluar.

“Ne ishim duke u stërvitur për finalen e fundit të Champions Leagues kundër Liverpoolit dhe ai më tha: ‘Po largohem,’ zbuloi Marcelo.

“Pra, po, ai më rrëfeu para ndeshjes dhe më duhej të gënjeja”, ka shtuar më tej braziliani. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori