Marcelo prek topin me dorë në zonë, ja vendimi i arbitrit

Pëlqej
Ka përfunduar me rezultatin 1-1 pjesa e parë midis Real Madrid dhe Bayern.
Por në minutën e 45 Marcelona ka devijuar me dorë një top të krosuar drejt zonës, dhe kryesori i takimit Cuneyt Cakir nuk ka menduar që të akordojë 11-metërsh edhe pse prekja e topin ishte e dukshme.
Shtuar më 01/05/2018, ora 21:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori