Mario Balotelli imiton Cristiano Ronaldon (VIDEO)
Mario Balotelli nuk shkëlqen në fushën e lojës me Liverpoolin, por shkëlqen me "çmenduritë" e tij jashtë saj. Së fundmi, sulmuesi italian ka imituar yllin e Real Madrid, Cristiano Ronaldo.

Gjatë një videoloje, ku kishte zgjedhur pikërisht "Los Blancos", SuperMario shënon me Ronaldon dhe feston me ulërimën e famshme që u dëgjua të hënën në ceremoninë gala të "Topit të Artë". /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori