Mario Balotelli poston foton e parë të vajzës, Pia (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një kapelë e madhe për t’u mbrojtur nga dielli për këtë vogëlushe dhe pranë fotos emri, Pia. Kjo është fotoja e parë e vajzës e postuar nga vetë futbollisti, Mario Balotelli.

Edhe pse me pak vonesë, futbollisti italian është ftilluar me idenë se ka një vajzë, për të cilën kohët e fundit ka nisur të kujdeset shumë. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori