Mario Balotelli pranë klubit lodinez
Pëlqej
Mario Balotelli është pranë rikthimit në kampionatin anglez të futbollit.

Italiani është pranë skuadrës së Ëest Ham, që kërkon një lojtar me përvojë, teksa Arnautovic është pranë transferimti në Kinë.

Manuel Pellegrini pëlqen sulmuesin Italian , por paga ngelet problem teksa 28 vjecari kërkon mbi 5 milion euro në sezon.

Për Balotelin interes kishte dhe skuadra e Genoas e cila kërkonte Italianin si zëvdësuesin idela të Piatek i cili është pranë Milanit.

Ndërkohë për Balotellin ky do të ishtë një rikthim në Premier League, teksa më parë ka qënë pjesë e Manchester City-t nga viti 2010 deri në 2013. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2019, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori