Mario dhe Fanny, dashuri në fushë (FOTO LAJM)

Fanny Neguesha është fatsjellëse për Mario Balotellin. Pas zërave për një krizë mes tyre, ja tek i shohim në stadium tek shkëmbejnë puthje gjatë ndeshjes të vlefshme për Eleminatoret e "Brazil 2014", mes Italisë dhe Republikës Çeke, fituar nga Axurrët 2 me 1, falë edhe golit të sulmuesit të Milan.

Ai nga fusha i ka dërguar një puthje bukuroshes Fanny në tribunë. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 18:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori