Mario Mandzukic ka thyer një rekord sonte në "Santiago Bernabeu"

Mario Mandzukic e ka thyer sot një rekord në Real Madrid

Sulmuesi i Juventusit ka thyer një rekord sonte kundër Realit pasi që ka shënuar golin më të shpejt në stadiumin "Santiago Bernabeu" në Champions League.

Mandzukic ka rihapur ndeshjenku ka shënuar dy gola në minutën e 2'-të dhe të 37'-të.
Shtuar më 11/04/2018, ora 21:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori