Marko Materaci tallet me Juventusin: Edhe nëse e fitojnë Champions-in…
Ish-mbrojtësi i Interit dhe kombëtares italiane, Marko Materaci, nuk ka nguruar të “thumbojë” Juventusit në këto ditë të vështira karantine. 46-vjeçari, i cili shquhet për batuat e tij, përmet një lidhje live në rrjetin social “Instagram”, u shpreh:


“Juve duhet të mendojnë për Ligën e Kampionëve, e cila këtë vit do të ketë një format të ri. Edhe nëse bardhezinjtë e fitojnë atë, nuk mund të përcaktohet si e tillë. Shaka…”, deklaroi Materaci.
Shtuar më 17/04/2020, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori