Marota konfirmon: Si të mos tentojmë për Donnarumman
Giuseppe Marotta ka konfirmuar se ekipi i tij është në garën për të marrë Gianluigi Donnarumma.

"Të jetë një lojtarë i tillë në merkato, ne sigurish që duhet ta tentojmë për ta marrë" tha Marotta duke zyrtarizuar interesin e Juventusit për Donnarumman.

Klubi bardh e zi ka pasur dhe më parë kontakte me portierin nëpërmjet Buffoonit. Gardiani i portes Juventine ia ka sugjeruar portën bardh e zi 18-vjeçarit disa muaj më parë. / albeu.com /
Shtuar më 17/06/2017, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori