Marota qetëson tifozët e Juventusit për Dybalan
Marotta thotë se Juve do të vazhdojë edhe më tej me Dybalan.

Drejtori i Juventusit ka folur për portalin "Tuttomercatoëeb" për largimin e mundshëm të sulmuesit argjentinas dhe interes e Barças. "Ne kemi refuzuar shumë oferta, kur një lojtar është i lumtur për të qëndruar në Juventus ai qëndron" tha ai duke shpresuar se Dybala do ta refuzojë thyerjen e klauzolës nga Barcelona nëse këta të fundit humbin shërbimet e Neymarit, përcjell Albeu.com.

Barcelona do të përfitojë 222 milionë euro nëse Neymar shitej dhe gjysma e tyre do të konsumoheshin në zëvendësimin idel të Neymarit siçështë Paolo Dybala. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2017, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori