Marotta kërkon të transferojë tre lojtar te Interi
Inter duket se do të ketë shumë punë në afatin kalimtar të janarit.

Skuadra italiane ka tre lojtarë në listën e transferimeve, e që mund t’i transferoj shumë lehtë, përcjell lajmi.net.

Inter dëshiron ta transferoj Ashley Young nga Manchester United, Felipe Luis dhe Deigo Godin nga Atletico Madrid.

Beppe Marotta thuhet se është në bisedime intensive me agjentët e tre lojtarëve, dhe marrëveshja mund të arrihet nga mesi i këtij muaji. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2019, ora 23:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori