Marotta nuk heq dore nga Radja Nainggolan
Marotta nuk heq dore nga Radja Nainggolan. Sipas Il Corriere dello Sport, Marotta po pergatitet per te blere belgun duke perfshire kartat Marrone dhe Beltrame. Per Beltramen cdo gje eshte ne konkludim. Juve dhe Cagliari do te firmosin neser kalimin e talentit te Primaveras ne Sicili.

Per sa i perket Marrones, ideja e Marottas eshte qe te huazoje 22vjecarin dhe te "dhuroje" gjysmen e kartonit te mesfushorit ne menyre qe te perfitoje nje skonto ne Qershor per belgun.
Shtuar më 26/08/2013, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori