Marotta realizon goditjen e madhe, arrin akodin me mbrojtësin e Atletico Madridit (VIDEO)
Interi i ri, i drejtuar tashmë nga Beppe Marotta, ka bërë goditjen e parë për të ardhmen.

Sipas Sky Sport në Itali, drejtuesi i ri zikaltër ka siguruar shërbimet e Deigo Godin.

Qendërmbrojtësi 32-vjeçar i Atletico Madrid do të jetë i lirë në qershor, kur t'i përfundojë kontrata në Madrid, ndja që tani është i lirë të bisedojë me klube të tjerë dhe të firmosë parakontratë

Sipas Sky, mbrojtësi i njohur do të kryejë kontrollet mjekësore në javët e ardhshme dhe do të firmosë për zikaltrit.

Godin është futbollisti i huaj me më shumë ndeshje në historinë e Atletico Madridit dhe ndër mbrojtësit më të mirë në planet, por Atletico nuk ka mundur ta bindë të rinovojë dhe kërkesat e tij financiare kanë rezultuar të papërballueshme. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2019, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori