Marquinho rinovon kontratën me PSG
Paris Saint-Germain njoftoi në TWitter ripërtëritjen e kontratës me Marquinhon.

Ish mbrojtësi brazilian i Romës është lidhur me klubin parisien deri në qershor të 2022. Paga e tij ka mbetur e pandryshuar. Për lojtarin interesohej Interit dhe TottenHam.

PSG në këtë mënyrë largon një stres meraktoje edhe pse ka akoma pa zgjidhur më të madhin që mban emrin Verratti. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori