Marrëveshja e arritur, Rangnick më tre pozicione te Milani
Ralf Rangick pritet që sapo të përfundoj sezoni të zyrtarizohet si trajner i ri i AC Milan.

Por, ai nuk do të jetë vetëm trajner i ekipit italia.

Sipas "Sky Italia", Rangnick do të jetë po ashtu drejtor teknik dhe përgjegjës I departamentit mjekësor.

Ai dëshiron që të ketë çdo gjë në dorë dhe të ndërtoj vetë skuadrën./
Shtuar më 07/07/2020, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori