Marseilla përmbys rezultatin ndaj Leipzigut (VIDEO)


Marseilla ka bër çmendurinë pasi ka përmbysur rezultatin ndaj Leipzigut në "Stade Velodrome".

minutën e 6'-të mesfushori Ilsanker shënonte një autogol në portën e tij, dhe goli i dytë u shënua nga Sarr në minutën e 9'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe francezët kanë hapur ndeshjen. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori