Martesa e Gentian Muçës, dalin pamjet në Xhami (FOTO LAJM)

Futrbollisti i Tiranës, Gentian Muça, i jep këtë fundjavë beqarisë. Ai nuk e ka shmangur xhaminë, pasi është një praktikantë i fesë myslimane.

Ndaj ka vendosur që ceremoninë ta zhvillojë edhe në xhami, ku kanë dalë edhe disa foto të kësaj ceremonie të zhvilluar sot me bashkëshorten Agi.

Muça i veshur me kostumin e dhëndrit, dhe ajo, një nuse e mbuluar me të bardha. Të pranishëm kanë qenë edhe disa futbollistë të Tiranës. /albeu.com/


Shtuar më 15/10/2016, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori