Martial merr vlerësime nga legjenda e Manchester United
Ish-mesfushori i skuadrës së Manchester United, Paul Ince tha se sulmuesi i “djajve të kuq”, Anthony Martial ëshhtë nën gjurmët e Eden Hazard dhe mund të bëhet më i mirë.

“Asnjë skuadër nuk dëshiron që të përballet me Anthony Martial për momentin. Ai është duke luajtur ashtu sikurse kemi dashur që të luaj më pare.

Ai është 22 vjet dhe nëse vazhdon këtë formë do të jetë nivel i njëjtë apo më i mirë se Hazard”, tha ish-mesfushori i Manchester United. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori