Martial: Paul është Paul
Anthony Martial nuk e ka mbajtur të fshehur admirimin e tij për shokun e skuadrës, Paul Pogba.

Sulmuesi francez ka vlerësuar lart aftësit e Pogbas, dhe ka thënë se pret që mesfushori të përmirësohet akoma.

Paul është Paul, ai ka një sasi të madhe të kualiteteve” ka thënë fillimisht Martial, transmeton lajmi.net.

“Ai është një nga mesfushorët më të mirë në botë. Mendoj se ai do të përmirësohet akoma” ka thënë më tej anësori i United. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori