Martinez kandidat potencial për të zëvendësuar Valverden
Barcelona pritet që shumë shpejtë të shkarkoj trajnerin Ernesto Valverde.

Sipas mediumeve spanjolle, kryesia e klubit është duke shikuar pasardhësin e Valverdes.

Sipas mediumit Rac1, Roberto Martinez është opcioni i parë i Barcelonës për trajnerin e ri.

Martinez është katalan dhe filozofia e tij e futbollit mund të përshtatet mirë me Barcelonën. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2019, ora 23:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori