Martino publikon listën, mungon sërish Tevez
Pëlqej
Nuk ka Argjentinë për Carlos Tevez. Sulmuesi i Juventusit duhet të presë ende. Tekniku Gerardo Tata Martino ka publikuar listën e futbollistëve që do të marrin pjesë në dy miqësoret e 11 dhe 14 tetorit kundër Brazilit (në Kinë) dhe Hong Kong-ut.

Por Martino ka thirrur një tjetër lojtar të Juventusit, Roberto Pereyra, ndërsa në listë është edhe Higuain. /albeu.com/

Ja lista e plotë:

Lionel Messi (Barcellona FC); Javier Mascherano (Barcellona FC); Mateo Musacchio (Villarreal CF); Gonzalo Higuain (SSC Napoli); Sergio Romero (UC Sampdoria); Roberto Pereyra (Juventus FC); Lucas Biglia (SS Lazio); Javier Pastore (Paris Saint Germain); Sergio Aguero (Manchester City); Pablo Zabaleta (Manchester City); Martin Demichelis (Manchester City); Angel Di Maria (Manchester United); Marcos Rojo (Manchester United); Erik Lamela (Tottenham Hotspur); Santiago Vergini (Sunderland); Federico Fernandez (Swansea City FC); Enzo Perez (SL Benfica); Nicolas Gaitan (SL Benfica); Nahuel Guzman (Club Tigres).
Shtuar më 23/09/2014, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori