Mascherano falenderon Messin
Mesfushori i Barcelonës Javier Mascherano ka shprehur kënaqësinë e tij më të madhe dhe falënderimin për Lionel Messi, sepse ishte Messi që ja kishte rekomanduar mesfushorin katalanëve në verën e vitit 2010.

Argjentinasi la Liverpoolin për t'iu bashkuar klubit nga Camp Nou vitin e kaluar ku në sezonin e parë fitoi Ligën e Kampionëve dhe La Ligan.

"Lidhjet e mija me Leon janë spektakolare. Do t'i falënderohem gjatë gjithë jetës që me ka rekomanduar që t'i bashkohem Barcelonës", citohet të këtë thënë Mascherano për të përditshmen spanjolle Marca. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2011, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori