Mascherano: Luajmë dhe jetojmë për Titon
Tito Vilanova nuk është thjesht trajneri i Barcelonës. Futbollisti argjentinas i Blaugranave Javier Mascherano në një intervistë për të përditshmen sportive "El Mundo Deportivo" ka deklaruar:

"Luajmë, stërvitemi dhe jetojmë për Titon. Nuk ka mungon lideri: është detyra jonë ti japim me lojën tonë qetësi Vilanovas në mënyrë që ai të shërohet sa më mirë". /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2013, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori