Mascherano mund ta ndjekë Botërorin nga ekrani
Javier Mascheranomund të mos marrë pjesë në Botëroin “Rusi 2018”.

33-vjeçari në grumbullimit e fundit me kombëtaren nuk bëri paraqitje të mirë në miqësoret me Spanjën dhe Italinë mund ta shikojë kompeticionin nga shtëpia. Rendimenti i dobët i futbollistit që aktivizohet në Kinë me skuadrën e Hebei China Fortune mund ta detyrojë trajnerin Sampaoli të përjashtojë një nga senatorët e kombëtares.

Mascherano ka kohë deri në qershor të bindë Sampaolin për ta marrë me vete në Rusi dhe nëse nuk e bën do duhet ta shijojë nga ekrani. /albeu.com/

Shtuar më 05/04/2018, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori