Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje
Mata, Cesc e Xavi, golazo në stërvitje (VIDEO)
Juan Mata vazhdon të tregojë aftësitë e tij në publik. Fantazisti i Manchester United ka shënuar një golazo në stërvitjen e fundit me kombëtaren spanjolle duke "turpëruar" portierin e Napolit, Pepe Reina.

Sapo mori topin në gjymsëfushën e tij ish lojtari i Valencias dhe Chelseat lëshoi një godijte të kalibruar që nuk i la asnjë shans gardianit spanjoll.

Por Mata nuk ka qënë i vetmi: në stërvitje me Spanjën, autorë të supergolave kanë qënë edhe dy katalanasit, Cesc Fabregas dhe Xavi. /albeu.com/

Shtuar më 28/05/2014, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori