Mata: Ne duhet të shënojmë shumë gola
Pëlqej
Mendoj se ne luajtëm shumë, shumë më mirë se sa në ndeshjet e para. Nga minuta e parë deri te e fundit ne u përpoqëm të shënojmë gjithnjë e më shumë dhe mendoj se kjo është ajo çfarë duhet të bëjmë me lojtarët që kemi. Ne duhet të luajmë mirë, të shënojmë gola dhe të jemi kompakt në mbrojtje”.

“Është shumë e rëndësishme për ne të fitojmë. Shpresoj se ky është hapi i parë drejt një serie të mirë rezultatesh”.

"Janë tre pikë të rëndësishme dhe tanine do të stërvitemi fuqishëm gjatë javës dhe shpresojmë se do të nxjerrim edhe një fitore tjetër fundjavën e ardhshëm”.

“Për mua, unë duhet të futem në kuadratin e golit. Mund të ndihmoj bashkëlojtarët e mi duke shënuar gola dhe në sezonin e dytë timin këtu jam i kënaqur me këtë”, ka thënë Mata.

Shtuar më 15/09/2014, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori