Mats Hummels në "orbitën" e Juventus
Mund të jetë Mats Hummels emri i ri për mbrojtjen e Juventusit. Sipas asaj që raporton gazeta torineze, "Tuttosport", drejtuesit e klubit bardhezi mund ti ofrojnë Borusia Dortmund disa emra interesantë në shkëmbim të 22-vjeçarit gjerman.

Bëhet fjalë për serbin nga Mitrovica, Milos Krasiç dhe ish mesfushorin e Hamburgut, holandezi Elia. Të dy këta lojtarë nuk po gjejnë hapësirat e nevojshme në klubin e drejtuar nga Antoni Conte dhe duket se gjithçka do të përfundojë në merkaton e janarit. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2011, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori