Matthaus "mbret" i dashurisë, martohet për herë të pestë (FOTO LAJM)

SILVIA
Pëlqej
Silvia, Lolita, Marijana, Liliana dhe Anastasia. Një, dy, tre, katër dhe ... pesë! Nuk është një mambo, por janë të gjitha gratë e Lothar Matthaus. Ish kampioni i Botës me Gjermaninë në "Itali 1990" është shumë pranë shkuarjes në altar me bashkëshorten e tij të pestë.

Ku mund të quhet edhe një rekord për botën e futbollit pasi është e vështirë të gjesh një tjetër futbollist me kaq shumë bashkëshorte.

Lothar është 53 vjeç tashmë ndërsa bashkëshortja e re është Anastasia Klimski dhe është vetëm 26 vjeçe. /albeu.com/

Shtuar më 23/09/2014, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori