Maurizo Sarri përfundon tek Roma?
Maurizo Sarri duket se do të rikthehet sërish në Itali pas një viti mungese.

Italiani rrezikon shkarkimin tek Chelsea për shkak të rezultatve negative në Premeir League.

Por për teknikun ofertat nuk mungojnë. Sipas "La Reppublica", konsulenti i Romës, Franco Baldini dhe Presidenti James Pallotta darkuan në Londër me Sarrin, ku i propozuan stolin e Romës.

Roma po vuan këtë sezon për të siguruar një vend në Ligën e Kampioneve teksa mban vendin e 5 në Serina A pas 24 javësh. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori