Mauro Icardi kryen testet mjekësore te Interi
Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do t’i kryejë testet mjekësore të mërkurën, në mënyrë që ta kuptojë shkallën e lëndimit.

Siç raporton "Gazzetta dello Sport" gjuri dhe nyja e këmbës të Mauro Icardit do të vlerësohen nga testet mjekësore pas një jave të plot terapi.

Argjentinasi mbushi 26-vjeç sot, dhe nuk ka luajtur për zikaltrit që prej se iu mor shiriti i kapitenit javën e kaluar. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori