Max Meyer largohet nga Schalke 04
Pëlqej
Mesfushori i talentuar i Schalkes, Max Meyer “definitivisht” do të largohet nga klubi në fund të sezonit derisa i skadon kontrata në qershor.

Këtë e ka konfirmuar për media drejtori sportiv i Schalkes, Christian Heidel.

Atë e ndjekin një numër i madh i klubeve europiane derisa Arsenal është në pozitë të favorshme për të nënshkruar me talentin gjerman.

Edhe Liverpool dhe Tottenham janë të interesuar për shërbimet e tij. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori