Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd
Uebfaqja e TMZ Sports ka zbuluar këtë pasdite, duke detajuar se Floyd do të ishte i gatshëm të merrte përsipër shërbimet e ofruara në Houston, Minesota, Charlotte dhe çdo vend tjetër që mund të përcaktohet në ditët në vijim.

TMZ raporton se ambienti i boksierit në Michigan "po bën vetëm atë që e dikton zemra e tij", por mbetet të shihet se si duket kjo perspektivë për familjen e George Floyd.

Michael Jordan, L ebron James, Lewis Hamilton, Serena Williams dhe shumë futbollistë gjithashtu kanë reaguar për vrasjen e shtetasit amerikan.
Shtuar më 01/06/2020, ora 21:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori