Përplasje gjigantësh dhe milionash, Mayweather zyrtarizon duelin me Khabib
mayweather
Boksieri amerikan, Floyd Mayweather ka konfirmuar së fundmi duelin e tij me kampionin e botës në UFC, Khabib Nurmagomedov. Mayëeather ka theksuar për “TMZ” se do të luftojë me Khabib nëse ky i fundit pranon kushtet e tij.

“Do të mundohemi që ndeshja mes nesh të ndodhë. Por vetëm në ring dhe jo në kafaz”, kanë qenë fjalët e Mayëeather. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2018, ora 12:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori