Mbappe drejt Juventusi, mësojeni kush po e shtyen
Në dy javët e kaluara, ka pasur zëra të bujshëm që Juventus po përgatisin një ofertë për talentin në rritje të futbollit botëror Kylian Mbappe dhe në Spanjë, ka ende shumë insistim në këtë front.

Sipas raportimeve nga Diario Gol , sponsori i tij Adidas po bën presion për të larguar nga PSG 20-vjeçarin.

Preferenca do të ishte të bashkohej ose Juventus ose Real Madrid.
Shtuar më 02/11/2019, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori