Mbappe e konfirmon përsëri: Ronaldo është idhulli im
Kylian Mbappe dhe Cristiano Ronaldo u takuan mbrëmë në ndeshjen e Ligës së Kombeve në mes të Portugalisë dhe Francës.

Sulmuesi i PSG-së nuk e ka fshehur simpatinë që ka për yllin e Juventusit.

Ai pas ndeshjes ka postuar fotografi së bashku duke e quajtur portugezin Idoll.

Ata shpesh herë u panë të buzëqeshur me njëri tjetrin gjatë gjithë ndeshjes.
Shtuar më 12/10/2020, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori